Medewerkers SZZ

Raad van Bestuur


Maurice van Valkenburg
06 50 26 84 40
maurice@szz.nl

Regiomanager (West)


Ellen Hoeckx
ellen@szz.nl
06 42 41 25 59

Regiomanager (Midden)


Erik Dracht
erik@szz.nl
06 18 88 60 07

Regiomanager (Oost)


Marianne van der Heijden
Marianne@szz.nl
06 10 38 26 91

Regio-ondersteuner (Midden)


Anne Wil de Mooij
zorgloket@szz.nl
073 687 10 23

Regio-ondersteuner (West)


Leanne Groenenboom
zorgloket@szz.nl
073 687 10 23

Regio-ondersteuner (West)


Mariëlle van Drunen
zorgloket@szz.nl
073 687 10 23

Regio-ondersteuner (Midden)


Marion Willems
zorgloket@szz.nl
073 687 10 23

Regio-ondersteuner (Oost)


Renske Coolen
zorgloket@szz.nl
073 687 10 23

Regio-ondersteuner (Oost)


Femke de Vries
zorgloket@szz.nl
073 687 10 23

AO/IC specialist / Financieel specialist


Betty Paul
betty@szz.nl
073 687 10 23

Financieel specialist


Sanne Tertoolen
sanne@szz.nl
073 687 10 23

Controller


Erwin Brouwers
erwin@szz.nl
073 687 10 23

Managementassistente


Gabriëlle van Duffelen
gabrielle@szz.nl
06 20 347 336

Managementassistente


Ivonne van den Nouweland
ivonne@szz.nl
06 10 38 26 91

Strategisch adviseur / Coördinator aanbestedingen


Eva Walraven
eva@szz.nl
073 687 10 23

Contractbeheerder


Liza Verkaart
liza@szz.nl
073 687 10 23

Gastvrouw


Rita van Valkenburg

Manager ondersteunende diensten


Tania Potters
tania@szz.nl
06 42 15 34 42

Dit is het team van SZZ

  • Ellen Hoeckx
    Ellen Hoeckx
    regiomanager (regio West)
  • Erik Dracht
    Erik Dracht
    Regiomanager (regio Oost)
  • Maurice van Valkenburg
    Maurice van Valkenburg
    Directeur-bestuurder